• Galvenā 1

Mēbeļu un paklāju ķīmiskās tīrīšanas pakalpojumi Rīgā un tās apkārtnē

Mēs, CleanTime komanda, nodarbojamies ar mīksto mēbeļu un paklāju ķīmisko tīrīšanu. Atbrauksim pie Jums uz mājām, uz biroju, restorānu, kafejnīcu, bāru vai klubu.

Mēs strādājam ar ķīmiju, kas bioloģiski sadalās un nav alerģiska – Starwax, Karcher, Chemspec, Santoemma, Kiehl un Kiilto. Tīram vīna, kafijas, flomāsteru, eļļas, tintes un citus bioloģiskas izcelsmes traipus.

Mēs sniedzam pakalpojumus juridiskām un fiziskām personām Rīgā un ārpus tās. Garantējam darba kvalitāti. Strādājam pēc slīdošā darba grafika, tādēļ spēsim iztīrīt Jūsu mēbeles Jums ērtākā laikā. Konsultācijai vai pierakstam, lūdzu, sazinieties ar mums +371 28-350-525 vai info@cleantimelatvia.lv

Mūsu darbi

Pārējie mūsu darbi Galerija

Atsauksmes par mūsu darbiem

Labs  serviss, paldies!

Ļoti iesaku!!! Tagad svaigāks skats gan stūra dīvānam(mazie pleķīši izzuduši pavisam), gan paklājam(izskatās jaunāks)! Ieglabā vai pieraksti šo nosaukumu- Clean time, jo tas noteikti noderēs, kad vēlēsies, lai dīvāns, paklājs vai logi atgūst savu skaistumu, svaigumu un spožumu!

Ļoti kvalitatīvs darbs. Paldies!

Paldies par iztīrīto stūra dīvānu. Noteikti iesaku arī citiem. Laba komunikācija, labs darbs un salīdzinoši laba arī cena. Veica Eko tīrīšanu, dīvāns kā jauns, visi pleķi iztīrīti. Esam ļoti apmierināti.

Esam ļoti apmierināti gan ar komunikāciju, gan par paveikto darbu! Ļoti jauki, profesionāli cilveki, ar kuriem bija patīkami komunicēt un satikt! Noteikti izmantosim atkārtoti viņu pakalpojumus!

Lielisks un negaidīts rezultāts!!! No sirds paldies par rūpīgu darbu!

Ātri, kvalitatīvi un ar pievienoto vērtību. Ļooooti labi iztīrīja dīvānu un paklāju. Viss izžuva. Notiek izmantošu pakalpojumus atkārtoti.

Galvenā 2